Виховна робота на кафедрі іноземних мов охоплює усі напрямки виховання молодої люди та здійснюється згідно з основними положеннями Концепції формування особистості майбутнього лікаря та провізора, яка передбачає не лише глибокі професійні знання, але й знання людської душі і серця, здатність розуміти іншу людину.

У своїй роботі педагоги виходять із того, що виховання – багатогранний і складний процес, який передбачає формування у студента єдиної системи цінностей. У вищій медичні школі ці цінності повинні включати ставлення до себе та оточуючих, ставлення до професії, суспільства, своєї країни. Метою виховної роботи у вищій медичній школі є виховання повноцінного громадянина України – носія цінностей та загальнолюдських надбань, а головне – успішного ерудованого високоморального фахівця.

Протягом усіх років існування кафедри велика увага приділялась формуванню особистості лікаря. Для обговорення поточних питань та забезпечення виховної роботи в навчальних групах кураторами регулярно проводяться виховні бесіди та круглі столи.

На зйомках міні-відеофільму, присвяченого річниці з Дня народження Лесі Українки (2018 р.)

Студенти кураторських груп часто беруть участь у творчих виховних заходах кафедри (2017 р.)

З метою адаптації студентів-іноземців до нового лінгвосоціокультурного середовища та гармонізації процесу опанування ними навчальних дисциплін куратори постійно проводять з ними інформативно-виховні бесіди, залучають до культурного життя університету.

Професійне виховання на кафедрі забезпечується обговоренням проблем, пов’язаних із діяльністю майбутніх фахівців, під час виховних годин та в ході занять з іноземної мови.

Викладач М. Я. Кічула проводить виховний захід до Всесвітнього дня хворого (2016 р.)

Студенти поводять виховний захід до Всесвітнього дня імунітету у середній школі № 5 (2016 р.)

Кафедра іноземних мов стала майданчиком для патріотичних проектів, цікавих виховних заходів та доброчинних акцій. Довкола них об’єднуються викладачі разом зі студентами, які підтримують дітей-сиріт, одиноких літніх та тяжкохворих людей.

Куратори кафедри іноземних мов активно залучають студентів до волонтерської роботи (2016 р.)

Кафедра іноземних мов часто організовує для студентів цікаві екскурсії, наприклад, у м. Чернівці, Збараж, музей І. Я. Горбачевського у с. Зарубинці (2016 р.)

З метою забезпечення патріотичного виховання студенти регулярно беруть участь у патріотичних заходах університету та міста, відвідують музеї та виставки, які висвітлюють нелегку, але героїчну боротьбу українського народу за формування власної державності.

Студенти під час візиту до Тернопільського музею політичних в’язнів

(2015 р.)

З метою формування у студентів всебічно розвиненої особистості з тонким естетичним смаком та виховання у них інтелектуально-духовних цінностей викладачі-куратори регулярно відвідують зі студентами культурно-мистецькі події університету та міста, театри, кінотеатри, картинні галереї.

Студенти кураторських груп під час перегляду вистав у театрі (2014 р.)

Доцент Н. І. Єлагіна зі студентами кураторської групи перед переглядом фільму «Той, що пройшов крізь вогонь» (2014 р.)

Доцент Т. І. Горпініч зі студентами кураторської групи (2013 р.)

Студенти під час візиту до Тернопільського музею політичних в’язнів

(2012 р.)

Доцент Г. І. Кліщ зі студентами кураторської групи (2011 р.)