Колектив кафедри іноземних мов після Святої  літургії за мир в Украіні (зліва направо): доц. М.Я. Кічула, доц. І.А. Прокоп,  доц. І.І. Ворона, доц. Т.В. Саварин, доц. Н.І. Єлагіна, доц. Я.М. Нахаєва, завідувач кафедри, проф. Н.О. Федчишин, доц. І.Р. Гуменна, доц. Р.Б. Коцюба, викл. Н.І. Гантімурова (Серпень 2023 р.)

Проф. Федчишин Н.О. та доц. Єлагіна Н.І. під час вступного іспту (Липень 2023 р.)

Колектив кафедри іноземних мов у День вишиванки (зліва направо)  1-й ряд: доц. М.Я. Кічула, доц. М.І. Бобак, завідувач кафедри, проф. Н.О. Федчишин, викл. Н.І. Гантімурова, проф. Т.І. Хвалибога, доц. Н.І. Єлагіна, доц. Г.І. Кліщ;  (зліва направо)  2-й ряд: доц. Т.В. Саварин, доц. Я.М. Нахаєва, доц. І.І. Ворона,   доц. І.А. Прокоп,  доц. Г.Я. Кітура (Травень 2023 р.)

Заняття проводила доцент кафедри іноземних мов Кітура Г. Я. (Квітень 2023 р.)

Волонтерська роботи кафедри (Січень 2023 р.)

Вступне заняття курсів (2022 р.)

Робота екзаменаційної комісії підс час складання аспірантами усної частини іспиту  (Травень 2022 р.)

Засідання студентського гуртка з латинської мови під керівництвом доц. Саварин Т.В. (Квітень 2022 р.)

На фото Катерина Марцюк студентка ММ-114 групи першого курсу медичного факультету (куратор доц. Г.Б. Паласюк) (2022 р.)

На фото Софія Ксьондзик студентка ММ-114 групи першого курсу медичного факультету (куратор доц. Г.Б. Паласюк) (2022 р.)

Заняття зі студентами другого курсу спеціальності "Медицина" проводить професор кафедри іноземних мов  Хвалибога Т.І.

(2021 р.)

Учасники ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Професійно-комунікативна культура майбутнього лікаря: лінгвістичний, педагогічний та філософський аспекти» (Червень 2021 р.)

Студенти медичного факультету, ММ-207  разом із доц. Н. І. Єлагіною у рамках проведення Тижня іноземних мов (Квітень 2021 р.)

Учасники студентського гуртка - студенти медичного факультету, ММ-203 під керівництвом доц. Н. І. Єлагіної (Квітень 2021 р.)

Заняття з латинської мови у гр. МТ-101. Викладач - проф. Н. О. Федчишин (2021 р.)

Вивчаємо англійську мову за професійним спрямуванням у нових реаліях- на заняттях у

доц. Н. І. Єлагіної (2020 р.)

доц. Н. І. Єлагіної (2020 р.)

Колектив кафедри іноземних мов  під час методичного засідання (зліва направо) 1-й ряд: доц. І.А. Прокоп, проф. Н.О. Федчишин, ст. лаб. Н. М. Данилюк; 2-й ряд: викл. Н. І. Гантімурова, викл. Р. Б. Коцюба, доц. М.Я. Кічула, 3-й ряд: викл.  І. Р. Гуменна, доц. Т. В. Саварин, доц. О. Д. Колодницька, доц. Н.І. Єлагіна (Вересень 2020 р.)

Колектив кафедри іноземних мов (зліва направо) сидять: доц. І.А. Прокоп, викл. І. Р. Гуменна, доц. О.Д. Колодницька, проф. Н.О. Федчишин, доц. Т.В. Саварин, доц. К.Б. Олексій;стоять:   доц. М.Я. Кічула, доц. Т.І. Горпініч, доц. Я. М. Нахаєва, доц. Н.І. Єлагіна,  доц. Г.Б. Паласюк, доц. М. І. Бобак,  доц. І.І. Ворона  (Вересень 2019 р.)

Колектив кафедри іноземних мов  (зліва направо): доц. І.І. Ворона, доц. Н.І. Єлагіна,  ст. лаб. Н. М. Данилюк, доц. М. І. Бобак, викл. Я. М. Нахаєва, доц. Н.О. Федчишин, доц. Г.І. Кліщ, викл. О.Д. Колодницька, викл.  Р. Б. Коцюба, викл. І. Р. Гуменна, доц. Т.І. Горпініч  (Травень 2018 р.)

Вивчаємо німецьку цікаво - на заняттях у д-ра пед. наук, доц. Н. О. Федчишин (2018 р.)

Колектив кафедри (зліва направо): доц. Н. І. Єлагіна, доц. М. О. Кучма, викл. М. В. Волощук, викл. І. І. Ворона, викл. К. Б. Олексій, доц. Т. В. Саварин, доц. Н. О. Федчишин, викл. І. Р. Гуменна, доц. Т. В. Корольова, доц. Т. І. Горпініч (Березень 2017р.)

Нестандартне заняття з латинської мови «Вгадай латинський афоризм за малюнком» проводить доц. І. І.  Ворона (2017 р.)

Нестандартне заняття з англійської мови у доц. Н. І. Єлагіної (2017 р.)

Шевченківські дні з доц. Т. І. Горпініч та викл. Я. М. Нахаєвою (2017 р.)

Доц. Г. Б. Паласюк на занятті з латинської мови (2017 р.)

Колектив кафедри іноземних мов  (зліва направо) сидять: доц. Т.І. Горпініч, викл. М.Я. Кічула, викл. О.Д. Колодницька, викл. К.Б. Олексій, доц. Т.В. Саварин, доц. Г.Я. Павлишин; стоять:  доц. Г.І. Кліщ, викл. Т.В. Корольова, доц. Г.Б. Паласюк, доц. І.А. Прокоп,  доц. Н.О. Федчишин, доц. Н.І. Єлагіна, викл. І.І. Ворона  (Вересень 2016 р.)

Група викладачів англійської, німецької та французької мов (зліва направо): викл. М. Я. Кічула, доц. Т. І. Горпініч, доц. Н. О. Федчишин, доц. Н. І. Єлагіна, викл. К. Б. Олексій, викл. Т. І. Корольова, доц. Г. І. Кліщ, доц. М. О. Кучма (Вересень 2016р.)

Викл. М. В. Волощук із студентами-гуртківцями (2016 р.)

Група викладачів латинської мови (зліва направо): викл. М. Я. Кічула, викл. М. В. Волощук, доц. Т. В. Саварин, викл. І. І. Ворона, доц. Г. Б. Паласюк (Жовтень 2016 р.)

На занятті англійської мови доц. Т. І. Горпініч (2016 р.)

Студенти-іноземці на занятті з латинської мови у викл. М. Я.  Кічули (2016 р.)

Доц. М. І. Бобак із студентами-гуртківцями (2016 р.)

Доц. Г. І.  Кліщ на занятті з англійської мови (2015 р.)

Доц. Т. В, Корольова на занятті з французької мови (2015 р.)

Доц. М. О. Кучма на занятті з англійської мови (2015 р.)

Доц. І. А, Прокоп із студентами проводять науковий форум молодих (2015 р.)

Нестандартне заняття з латинської мови проводять доц. Т. В.  Саварин та викл. Я. М. Нахаєва (2015 р.)

Студенти-фармацевти на занятті англійської мови викл. О. Д. Колодницької (2015 р.)

Старший лаборант Н. М. Данилюк (2014 р.)

На перерві.... (2013 р.)

Курси англійської мови для професорсько-викладацького складу університету проводить доц. К. Б. Олексій (2012 р.)

Колектив кафедри іноземних мов з медичною термінологією (зліва направо) сидять: доц. Т.В. Саварин, доц. М.О. Кучма, доц. І.А. Прокоп, доц. О. В. Денефіль, доц. Г.Б. Паласюк, доц. М.І. Бобак, доц. Н.О. Федчишин; стоять: ст. лаб І.Р. Гуменна, викл. Т.І. Горпініч, викл. Т.Р. Ляхович, викл. Х.І. Гасай, викл. Р.Б. Коцюба, викл. В. Я. Рахлецька, викл. Г.Я. Павлишин, викл. К.Б. Олексій, викл. М.О. Сокол, викл. Р. В. Шептицький, викл. Г.І. Кліщ, ст. лаб. Н.М. Данилюк, викл. Л.Я. Вітко, ст. лаб. Я.М. Нахаєва, викл. Н.І. Єлагіна  (Грудень 2011 р.)