Колектив кафедри іноземних мов (зліва направо): доц. І.І. Ворона, доц. Н.І. Єлагіна, ст. лаб. Н. М. Данилюк, доц. М. І. Бобак, викл. Я. М. Нахаєва, доц. Н.О. Федчишин, доц. Г.І. Кліщ, викл. О.Д. Колодницька, викл. Р. Б. Коцюба, викл. І. Р. Гуменна, доц. Т.І. Горпініч (Травень 2018 р.)

Вивчаємо німецьку цікаво - на заняттях у д-ра пед. наук, доц. Федчишин Надії Орестівни (2017 р.)

Колектив кафедри (зліва направо): доц. Н. І. Єлагіна, доц. М. О. Кучма, викл. М. В. Волощук, викл. І. І. Ворона, викл. К. Б. Олексій, доц. Т. В. Саварин, доц. Н. О. Федчишин, викл. І. Р. Гуменна, доц. Т. В. Корольова, доц. Т. І. Горпініч (Березень 2017р.)

Нестандартне заняття з латинської мови «Вгадай латинський афоризм за малюнком» проводить доцент Ворона Іванна Іванівна (2017 р.)

Нестандартне заняття з англійської мови у доцента Єлагіної Наталії Іванівни (2017 р.)

Шевченківські дні з доцентом Горпініч Тетяною Ігорівною та викладачем Нахаєвою Яриною Михайлівною (2017 р.)

Доцент Паласюк Галина Богданівна на занятті з латинської мови (2017 р.)

Колектив кафедри іноземних мов (зліва направо) сидять: доц. Т.І. Горпініч, викл. М.Я. Кічула, викл. О.Д. Колодницька, викл. К.Б. Олексій, доц. Т.В. Саварин, доц. Г.Я. Павлишин; стоять: доц. Г.І. Кліщ, викл. Т.В. Корольова, доц. Г.Б. Паласюк, доц. І.А. Прокоп, доц. Н.О. Федчишин, доц. Н.І. Єлагіна, викл. І.І. Ворона (Вересень 2016 р.)

Група викладачів англійської, німецької та французької мов (зліва направо): викл. М. Я. Кічула, доц. Т. І. Горпініч, доц. Н. О. Федчишин, доц. Н. І. Єлагіна, викл. К. Б. Олексій, викл. Т. І. Корольова, доц. Г. І. Кліщ, доц. М. О. Кучма (Вересень 2016р.)

Викладач Волощук Марія Володимирівна із студентами-гуртківцями (2016 р.)

Група викладачів латинської мови (зліва направо): викл. М. Я. Кічула, викл. М. В. Волощук, доц. Т. В. Саварин, викл. І. І. Ворона, доц. Г. Б. Паласюк (Жовтень 2016 р.)

На занятті англійської мови доцента Горпініч Тетяни Ігорівни (2016 р.)

Студенти-іноземці на занятті з латинської мови у викладача Кічули Марії Ярословівни (2016 р.)

Доцент Бобак Марія Іванівна із студентами-гуртківцями (2016 р.)

Доцент Кліщ Галина Іванівна на занятті з англійської мови (2015 р.)

Доцент Корольова Тетяна Володимирівна на занятті з французької мови (2015 р.)

Доцент Кучма Марія Олександрівна на занятті з англійської мови (2015 р.)

Доцент Прокоп Ірина Антонівна із студентами проводять науковий форум молодих (2015 р.)

Нестандартне заняття з латинської мови проводять доцент Саварин Тетяна Володимирівна та викладач Нахаєва Ярина Михайлівна (2015 р.)

Студенти-фармацевти на занятті англійської мови викладача Колодницької Ольги Дмитрівни (2015 р.)

Старший лаборант Данилюк Ніна Михайлівна (2014 р.)

На перерві.... (2013 р.)

Курси англійської мови для професорсько-викладацького складу університету проводить доцент Катерина Богданівна Олексій (2012 р.)

Колектив кафедри іноземних мов з медичною термінологією (зліва направо) сидять: доц. Т.В. Саварин, доц. М.О. Кучма, доц. І.А. Прокоп, доц. О. В. Денефіль, доц. Г.Б. Паласюк, доц. М.І. Бобак, доц. Н.О. Федчишин; стоять: ст. лаб І.Р. Гуменна, викл. Т.І. Горпініч, викл. Т.Р. Ляхович, викл. Х.І. Гасай, викл. Р.Б. Коцюба, викл. В. Я. Рахлецька, викл. Г.Я. Павлишин, викл. К.Б. Олексій, викл. М.О. Сокол, викл. Р. В. Шептицький, викл. Г.І. Кліщ, ст. лаб. Н.М. Данилюк, викл. Л.Я. Вітко, ст. лаб. Я.М. Нахаєва, викл. Н.І. Єлагіна (Грудень 2011 р.)