Гуменна Іванна Романівна

Освіта і трудова діяльність:

У 2011 році закінчила Тернопільський державний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)" та здобула кваліфікацію вчителя англійської мови і зарубіжної літератури.

З 2011 року по 2012 рік – старший лаборант кафедри іноземних мов з медичною термінологією та за сумісництвом викладач ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України», з 2013 по 2016 – старший лаборант кафедри іноземних мов ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України», з 2016 - викладач кафедри іноземних мов ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України».

Наукова діяльність:

У 2016р. захистила дисертацію на тему: «Підготовка майбутніх лікарів до професійної комунікації на засадах міждисциплінарної інтеграції» спеціальність 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.

Наукові інтереси:

Підготовка студентів до професійної комунікації у ВМНЗ.

Публікації:

Автор понад 20 наукових статей з педагогіки, методики викладання іноземних мов, учасник Всеукраїнських і Міжнародних науково-практичних конференцій.