Гуменна Іванна Романівна

У 2011 році закінчила Тернопільський державний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)" та здобула кваліфікацію вчителя англійської мови і зарубіжної літератури.

З 2011 року по 2012 рік – старший лаборант кафедри іноземних мов з медичною термінологією та за сумісництвом викладач ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України», з 2013 по 2016 – старший лаборант кафедри іноземних мов ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України», з 2016 - викладач кафедри іноземних мов ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України».

У грудні 2020 року переведена на посаду доцента кафедри іноземних мов Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського МОЗ України.

З 29.03.2021 по 29.04.2021 проходила науково-педагогічне стажування з курсу "Theory and practice of scientific and

pedagogical approaches in education" в Університеті прикладних наук ISMA (Латвія). No 01-18/178--21

У 2016р. захистила дисертацію на тему: «Підготовка майбутніх лікарів до професійної комунікації на засадах міждисциплінарної інтеграції» спеціальність 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.

Підготовка студентів до професійної комунікації у ВМНЗ.

Автор понад 20 наукових статей з педагогіки, методики викладання іноземних мов, учасник Всеукраїнських і Міжнародних науково-практичних конференцій.