Гантімурова Наталія Іванівна

Освіта і трудова діяльність:

У 2008 р. закінчила факультет іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)» та здобула кваліфікацію вчителя англійської і німецької мов та зарубіжної літератури.

З 2008р. по 2018р. працювала на посаді інспектора деканату факультету іноземних студентів Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського. З 2018р. по 2020р. працювала на посаді старшого інспектора деканату факультету іноземних студентів Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського.

У 2011 році закінчила Тернопільський національний економічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» та здобула кваліфікацію менеджера (управителя) з адміністративної діяльності.

З січня 2020 року прийнята на посаду викладача кафедри іноземних мов Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського.

Наукові інтереси:

Професійна підготовка студентів у медичних університетах України, розвиток творчих здібностей студентів.