Волощук Марія Володимирівна (сторінка викладача)

У1984 році закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю класична філологія. Присвоєна кваліфікація філолог, викладач класичних та німецької мов.

Після закінчення вузу працювала лаборантом на кафедрі латинської мови Львівського медичного інституту.  А з 1989 по 2007 рік – викладачем, старшим викладачем Гродненського державного університету імені Янки Купали (Білорусь). Була одним із засновників кафедри класичної філології згаданого університету, де викладала латинську та старогрецьку мови.

У Тернопільському медичному університеті працюю з лютого 2013 року на посаді викладача.

Наукова діяльність

Приймала участь у науково-методичних конференціях. Є автором 26 друкованих робіт, автором електронного підручника з латинської мови, співавтором 3 посібників і підручника.

Наукові інтереси

Методика викладання класичних мов.

Автор понад 20 наукових статей з педагогіки, методики викладання латинської мови, учасник Всеукраїнських і Міжнародних науково-практичних конференцій.