Кліщ Галина Іванівна (сторінка викладача)

У 2005 році закінчила факультет іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за спеціальністю: педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська) та здобула кваліфікацію вчителя англійської і німецької мов та зарубіжної літератури.

З 2005 до 2008 року працювала вчителем англійської мови Тернопільської класичної гімназії.

З вересня 2008 року прийнята на посаду викладача кафедри інформатики, іноземних мов та суспільних наук Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського. З 2009 року працювала на посаді викладача кафедри філософії, суспільних дисциплін та іноземних мов. З 2011 року – викладач кафедри іноземних мов з медичною термінологією. У грудні 2013 року обрана на посаду доцента кафедри іноземних мов з медичною термінологією ДВНЗ “Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України”. У лютому 2015 року рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки отримала вчене звання доцента кафедри іноземних мов з медичною термінологією. З 01 вересня 2015 переведена на посаду доцента кафедри іноземних мов цього ж університету.

З 01.10.2015 р. по 14.10.2015 р. проходила стажування з курсуАвтоматизація навчальних технологій” в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя (СПК АК № 001434).

Кандидат педагогічних наук з 2013 року. Тема дисертації: “Професійна підготовка лікарів в університетах Австрії” (спеціальність 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти).

Теорія і методика професійної освіти, вивчення зарубіжного досвіду у сфері медичної освіти.

Автор понад 30 наукових статей з педагогіки, методики викладання іноземних мов, учасник Всеукраїнських і Міжнародних науково-практичних конференцій.