Головна‎ > ‎

Інститут кураторів

Виховна робота на кафедрі іноземних мов охоплює усі напрямки виховання молодої люди та здійснюється згідно з основними положеннями Концепції формування особистості майбутнього лікаря та провізора, яка передбачає не лише глибокі професійні знання, але й знання людської душі і серця, здатність розуміти іншу людину.

У своїй роботі педагоги виходять із того, що виховання – багатогранний і складний процес, який передбачає формування у студента єдиної системи цінностей. У вищій медичні школі ці цінності повинні включати ставлення до себе та оточуючих, ставлення до професії, суспільства, своєї країни. Метою виховної роботи у вищій медичній школі є виховання повноцінного громадянина України – носія цінностей та загальнолюдських надбань, а головне – успішного ерудованого високоморального фахівця.

Протягом усіх років існування кафедри велика увага приділялась формуванню особистості лікаря. Для обговорення поточних питань та забезпечення виховної роботи в навчальних групах кураторами регулярно проводяться виховні бесіди та круглі столи.З метою адаптації студентів-іноземців до нового лінгвосоціокультурного середовища та гармонізації процесу опанування ними навчальних дисциплін куратори постійно проводять з ними інформативно-виховні бесіди, залучають до культурного життя університету.
           
            Кафедра іноземних мов стала майданчиком для патріотичних проектів, цікавих виховних заходів та доброчинних акцій. Довкола них об’єднуються викладачі разом зі студентами, які підтримують дітей-сиріт, одиноких літніх та тяжкохворих людей.

З метою формування у студентів всебічно розвиненої особистості з тонким естетичним смаком та виховання у них інтелектуально-духовних цінностей викладачі-куратори регулярно відвідують зі студентами культурно-мистецькі події університету та міста, театри, кінотеатри, картинні галереї.
Професійне виховання на кафедрі забезпечується обговоренням проблем, пов’язаних із діяльністю майбутніх фахівців, під час виховних годин та в ході занять з іноземної мови.
З метою забезпечення патріотичного виховання студенти регулярно беруть участь у патріотичних заходах університету та міста, відвідують музеї та виставки, які висвітлюють нелегку, але героїчну боротьбу українського народу за формування власної державності.

ĉ
Наталія Іванівна Єлагіна,
20 вер. 2017 р., 11:06
ĉ
Наталія Іванівна Єлагіна,
21 черв. 2017 р., 10:00
ĉ
Наталія Іванівна Єлагіна,
24 бер. 2017 р., 10:28
ĉ
Тетяна Ігорівна, Tetiana Горпініч, Horpinich,
30 трав. 2016 р., 06:28
ĉ
Наталія Іванівна Єлагіна,
20 груд. 2016 р., 11:08
ć
Тетяна Ігорівна, Tetiana Горпініч, Horpinich,
30 трав. 2016 р., 06:26
ć
Наталія Іванівна Єлагіна,
23 черв. 2017 р., 02:27
ĉ
Наталія Іванівна Єлагіна,
20 вер. 2017 р., 11:06
ĉ
Наталія Іванівна Єлагіна,
20 вер. 2017 р., 11:05
Comments