Данилюк Ніна Миколаївна (особиста сторінка)

У 2008 році закінчила Приватний вищий навчальний заклад «Тернопільський експериментальний інститут педагогічної освіти» і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Філологія» та здобула кваліфікацію бакалавра філології, вчителя німецької мови та літератури основної школи.

У 2009    році закінчила Приватний вищий навчальний заклад «Тернопільський експериментальний інститут педагогічної освіти» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Мова та література (німецька)» та здобула кваліфікацію філолога, викладача німецької мови та літератури, англійської мови.

З 2011 дотепер старший лаборант кафедри іноземних мов ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України».